Twin Shooter - Invaders 1.3 (ios)

Twin Shooter - Invaders

1.3
Twin Shooter - Invaders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twin Shooter - Invaders mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Twin Shooter - Invaders yıllar önce televizyonlarımıza bağladığımız kara kutu şeklindeki oyun konsollarında oynadığımız Invaders oyununa farklı bir tat kazandıran bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Twin Shooter - Invaders'da uzaylılara karşı savaşan uzay gemilerini yönetiyoruz. Oyunda Invaders'takine benzer bir şekilde uzaylılar üzerimize doğru hareket ederek bize saldırıyor. Biz de ateş ederek onları yok etmeye çalışıyoruz. Fakat klasik Invaders'tan farklı olarak bu sefer ekranda dikey olarak hareket eden düşmanlar yerine yatay bir oyun düzeni bizi bekliyor. Oyunun bütün esprisi ise eşzamanlı olarak 2 gemiyi birden yönetmeniz. Oyunda bir yandan düşmanlarımızı yok etmeye, diğer yandan kendi savaş gemilerimizin birbirini vurmasını engellemeye çalışıyoruz.

Twin Shooter - Invaders'ı dilerseniz 2 arkadaş aynı cihaz üzerinden de oynayabiliyorsunuz ve eğlenceyi paylaşabiliyorsunuz. Retro tarzda oyunları seviyorsanız Twin Shooter - Invaders hoşunuza gidebilir.