TWIST3D

TWIST3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TWIST3D, orijinal atmosferiyle dikkat çeken sürükleyici bir bulmaca oyunu.

TWIST3D iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli ve sürükleyici bir bulmaca oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulduğunu belirtmeden geçmeyelim.

İlginç bir kelime oyununa sahip ismiyle dikkatlerimizi çeken TWIST3D'da yepyeni bir eşleştirme oyunu deneyimi yaşıyoruz. Adından da anlaşılabileceği gibi oyun üç boyutlu olarak sunuluyor ve dolayısıyla karşımıza çıkan bulmacalar da iki boyutlu rakiplerinden çok daha komplike yapıda.

Oyuna ilk girdiğimizde gelişmiş grafikler tarafından karşılanıyoruz. Açıkçası görsel olarak oyunun tamin edici seviyelerde olduğunu itiraf etmemiz gerekiyor. Ekrandaki üç boyutlu küpü hareket ettirerek eşleştirme görevlerini tamamlamaya çalışıyoruz.

Diğer eşleştirme oyunlarında yapmaya alıştığımız gibi bu oyunda da aynı renge sahip üç bölümü yan yana getirmeye çalışıyoruz. Bölümler yan yana geldikçe patlıyorlar ve geriye diğer bölümler kalıyor. Bunları da aynı şekilde yok edip küpü tamamlamaya çalışıyoruz. Bu tarz oyunlarda karşımıza çıkan güçlendirmeler ve bonuslar aynen bu oyunda da bulunuyor. Bu öğeleri toplayarak oyunda hatırı sayılır ölçüde avantaj elde edebiliyoruz.

Genel olarak oyunun başarılı bir çizgide ilerlediğiniz ve ortaya orijinal bir şeyler koyduğunu söylemek mümkün. Orijinal oyunların giderek azaldığı mobil dünyaya yeni bir soluk getiriyor.

YORUMLAR