Twitburc 3.0.0 (ios)

Twitburc

Twitburc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Burç yorumları, astroloji gündemi ve astrolojiye dair pek çok konuda hizmet veren Twitburc uygulamasını akıllı telefonlarınızda kullanabilirsiniz.

Astrolojiye meraklı olan kullanıcıların hoşuna gideceğini düşündüğüm birçok hizmet sunan Twitburc uygulaması, ünlü astrolog Zeynep Turan’ın hazırladığı bilgilerden oluşuyor.

Astrolojiye meraklıysanız ve günlük burç yorumları, astroloji gündem, aşk uyumu, kişiye özel doğum haritası, ilişki analizi gibi çeşitli hizmetleri kullanmayı seviyorsanız, tüm bu hizmetlere tek bir uygulama içerisinden erişebileceğiniz Twitburc uygulamasını deneyebilirsiniz. Ücretsiz yayınlanan günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarını takip etmenize imkan sağlayan uygulamada, Zeynep Turan’a Sor bölümünü kullanarak merak ettiklerinizi iletebiliyorsunuz. İkili İlişkiler bölümünde ise kendinizin ve partnerinizin bilgilerini girerek, önemli ipuçları alabilmeniz de mümkün.

Astroloji günlük yaşantınızın bir parçası haline geldiyse ve kopamıyorsanız, birçok kategoride hizmet sunan Twitburc uygulamasını iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilirsiniz.