TwitFollow

TwitFollow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TwitFollow uygulaması sayesinde Twitter'da bizi kim takip etmedi, kim takibi bıraktı ve kim yeni takibe başladı görebiliyoruz.

TwitFollow, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılabilecek gelişmiş bir Twitter kontrol uygulaması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde Twitter hesabımızı ayrıntılı olarak denetleyebiliyoruz.

Uygulamanın birçok işlevi bulunuyor. Örneğin kim tarafından takip edildik, kim biz onu takip ettiğimiz halde geri takipte bulunmadı, kim takibi bıraktı ve çok daha fazla bilgiye bu uygulama üzerinden erişebiliyoruz.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle Twitter hesabımızla giriş yapmamız gerekiyor. Ardından tüm verileri düzenli arayüz üzerinden takip edebiliyoruz. Fakat uygulamanın sunduğu bilgileri görüntüleyebilmek için maksimum 5.000 takipçiye sahip olmamız gerekiyor. Daha fazla takipçi var ise ne yazık ki üst limit geçildiği için uygulama çalışmıyor.

TwitFollow üzerinden bazı Twitter fonksiyonlarını da yerine getirebiliyoruz. Bunlar arasında unfollow etme ve follow etme gibi seçenekler var.

YORUMLAR