Twitter Engage

Twitter Engage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twitter Engage, Twitter üzerinden paylaştığınız yazıların ve özellikle videolara dair istatistik sunan, takipçileriniz ile daha yakından iletişime geçmenizi sağlayan bir uygulamadır.

Twitter Engage, iPhone ve iPad üzerinden kullanılabilen ve Twitter'da paylaştıklarınıza dair daha ayrıntılı istatistikler veren bir uygulamadır.

Facebook, yakın zaman önce kullanıma açtığı Facebook Mentions isimli uygulamayla, özellikle ünlü isimlerin takipçileri ile daha yakından iletişim kurabilmelerine olanak veren bir uygulama yaratmıştı. Bu uygulamayla birlikte çok takipçisi olan kimseler, daha rahat video ve resim paylaşabiliyor, takipçileri ise onları daha kolay takip edebiliyordu. Twitter da buna benzer bir atak gerçekleştirerek, Twitter Engage'i duyurdu.

Twitter Engage de Facebook Mentions'a benzer hizmetler sunuyor. Twitter üzerinden çokça takipçisi olanların kullanması için hazırlanan uygulama, paylaştıklarınız kimlere nasıl ve ne kadar ulaştığını daha rahat görmenize olanak sağlıyor. Ayrıca takipçilerinizden gelen bildirimleri ya da soruları daha rahat görmeniz de yine Twitter Engage üzerinden mümkün kılınmış durumda. Üstelik, Twitter Engage kullanarak içerik üretenlere Twitter da destek vermeyi düşünüyor. Yakın zaman sonra faaliyete geçecek bir programla birlikte, videolarını Twitter üzerinden paylaşan kişiler, bu videoları üzerinden para da kazanabilecekler. 

YORUMLAR