Twitter #music

Twitter #music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twitter Music servisini iPhone ve iPad cihazlarınızla kolayca takip edebilmek için bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Twitter Music servisinin iOS uygulaması da Twitter ekibi tarafından yayınlandı ve hem iPhone hem de iPad kullanıcılarının çok daha kolay müzik dinlemelerini sağlayacak olan bu uygulama tamamen ücretsiz.

Twitter #music iOS uygulamasını kullanarak dünya çapında o an en çok dinlenen müzikleri, şarkıları ve sanatçıları takip edebilir, kimlerin yükselişte olduğunu görebilir ve takip edebilirsiniz. Özellikle yeni müzikler keşfetmekten hoşlananların beğeneceğine inandığım uygulama müzik dinlemeyi çok daha keyifli hale getiriyor.

Ayrıca favori sanatçılarınızı bulma imkanına ve bu sanatçıların hangi diğer sanatçıları takip ettiğini görme şansına da sahip oluyorsunuz. Twitter'ı farklı bir deneyim ile kullanmak ve bir yandan sosyal medya hesabınızla etkileşim içinde olurken bir yandan da online müzik dinlemeye bu uygulama ile erişmek mümkün. Müzikleri iTunes, Rdio veya Spotify ile de dinlemeye izin veren Twitter #music'i denemeyi unutmayın.

YORUMLAR