TwoDots 1.0 (ios)

TwoDots

1.0
TwoDots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Son derece keyifli bir oyun olarak karşımıza çıkan TwoDots'ta aynı renkli noktaları birleştirerek yok etmeye çalışıyoruz.

TwoDots son zamanların en çok ses getiren oyunları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz TwoDots, basit yapılı bulmaca oyunlarından keyif alan oyunseverleri epey meşgul edeceğe benziyor.

Oyunda temel olarak çok basit bir yapı kullanılmış. Son zamanlarda çıkan bulmaca oyunlarını düşündüğümüzde bu durum bizi şaşırtmadı. Sanıyoruz ki yapımcılar artık minimal tasarımlara sahip oyunlar üzerine yoğunlaştı. Elbette bunun üzerinde hedef kitlenin beklentileri büyük rol oynuyor. Lafı fazla uzatmadan oyuna geçelim. TwoDots'ta anlaması kolay fakat gerçekleştirmesi zor bir görevimiz var. Ekranda bir grup renkli nokta var ve bizim amacımız üç veya daha fazla aynı renkli noktayı birleştirerek yok etmek.

Bu iş tahmin ettiğiniz gibi çok kolay ilerlemiyor. Sol üst köşede bulunan kalan hareket sayacı işi epey zorlaştırıyor. Her hareketimiz bu sayaçtan düşülüyor. Sayı azaldıkça gerilim de bir o kadar artıyor.

Son derece rahatlatıcı bir oyun müziğiyle zenginleştirilmiş olan TwoDots'ta farklı bölüm tasarımları ve görevler yer almakta. Bu da oyunun diğer bulmaca oyunları gibi bir süre sonra sıradanlaşmasını engelliyor.

Genel olarak başarılı bulmaca oyunları arasında gösterebilecğeimiz TwoDots, ücretsiz ve keyifli bir bulmaca oyunu arayan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR