Uber Racer 3D - Sandstorm

Uber Racer 3D - Sandstorm
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uber Racer 3D – Sandstorm kaliteli grafiklere ve heyecanlı oyun yapısına sahip olan keyifli bir yarış oyunudur.

Uber Racer 3D – Sandstorm kaliteli grafiklere ve oynanış yapısına sahip olan heyecanlı bir yarış oyunudur. Aksiyon dozu yüksek tutulan bu oyunda tehlikeli ve zorlu parkurlarda rakiplerimizle mücadele ediyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi araçlarımız ne kadar iyi olursa olsun bu tarz parkurlar hem sürücü deneyimini hem de araçları epey zorluyor.

Oyunda 10 farklı çevre modellemesi yer alıyor. Bu da oyunun bir süre sonra monoton hale gelmesine engel oluyor. Bu çeşitliliğe eşlik eden grafik kalitesi ve detaylar, Uber Racer 3D – Sandstrom’u en iyi yarış oyunlarından birisi haline getiriyor. Oyunda kariyer moduna ek olarak 4 farklı yarış modu da yer alıyor. Bunlar zamana karşı yarış, eleme yarışı, teke tek ve normal yarış olarak sınıflandırılabilir.

Oyunun kontrolleri biraz zorluyor. Fakat alıştıktan sonra zorlanacağınızı düşünmüyorum. Ayarlar kısmından oynayış stilinize göre gerekli ayarlamaları da yapabilirsiniz. Özet olarak son derece başarılı bir çizgide ilerleyen Uber Racer 3D – Sandstrom tozlu topraklı yollarda mücadele etmek isteyen herkesin denemesi gereken oyunlardan biri.

YORUMLAR