uberLines

uberLines
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

uberLines, becerilere dayalı ve zorlu bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

uberLines, beceri oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad sahiplerinin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak indirebiliyor. Sade bir atmosfere sahip olmasına rağmen oyuncuları eğlendirmeyi başaran uberLines, uzun vakitler boyunca sıkılmadan oynanabilecek bir oyun.

Öncelikle oyundaki amacımıza değinelim. Refleks ve reaksiyon tabanlı bir oyun olduğu için başarılı olabilmek adına çok hızlı hareket etmemiz gerekiyor. Oyunda toplamda 72 bölüm mevcut ve bu bölümler her seferinde daha da zor bir hale geliyor.

Her bölümde dümdüz bir koridor üzerinde ilerleyen, rengi değişebilen bir objenin kontrolünü ele alıyoruz. Parmağımızı ekrana basarak veya ekrandan çekerek objenin rengini değiştirebiliyoruz. Bu renk değişimlerini önümüzde bulunan engellerin rengine göre gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir engelin üzerinden çarpmadan geçebilmek için kontorlümüzdeki objenin o renge sahip olması gerekiyor. İlk başlarda bunu yapması kolay olsa da zamanla her şey zorlaşıyor.

Genel olarak başarılı bir karaktere sahip olan uberLines, reflekslerine güvenen oyunseverlerin kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR