UFB 2 1.0.4 (ios)

UFB 2

UFB 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UFB 2, iPhone ve iPad'inizde dövüş oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir yapım.

UFB 2 uzun adıyla Ultra Fighting Bros, iOS tabanlı iPhone ve iPad’inizde ücretsiz oynayabileceğiniz kafes dövüşü oyunlarından biri. Gerçeğe oldukça yakın yüksek kalitede görseller sunan klasik dövüş oyunlarından sıkıldıysanız bir kafes içerisinde 50’den fazla dövüşçüyle teke tek kapışma fırsatı sunan bu oyunu kesinlikle denemelisiniz.

Oyunda eski çizgi filmlerde yer alan karakterleri hatırlatan dövüşçülerle bir kafes içerisine giriyor ve birebir dövüşüyoruz. Kariyer modunda tek başımıza farklı dövüşçülerle oynayarak ilerleyebildiğimiz gibi, birebir modunda karşımıza arkadaşımızı alarak aynı cihaz üzerinden dövüşmenin keyfini sürebiliyoruz. Her iki oyun modu da oldukça eğlenceli ve uzun süreli oynanışta dahi sıkmıyor.

Ücretsiz olan ve en önemlisi reklam içermeyen dövüş oyununun en dikkat çeken özelliği basit kontrol mekanizması. Dövüşmek ve dövüşçümüzü kontrol etmek için basılı tutun ve bırakın butonuna dokunmamız yeterli oluyor. Tabii ki dövüşmek çok basit değil. Rakip dövüşçüyü yakalamak için yönü mükemmel ayarlamamız, aynı şekilde rakip dövüşçü üzerimize atladığında kafesin farklı noktasına düşünmeden atlamamız gerekiyor.

Oyunda zorluk düzeyini ayarlayamıyoruz. Kariyer modunda başlangıcı çok çabuk yenilen bir dövüşçüyle yapıyoruz. İlerledikçe dövüşçüler daha da uğraştırıyor ve raunt sayısı artıyor. Kariyer boyunca farklı ülkelerden 50’in üzerinde dövüşçü ile karşılaşıyoruz. Bu dövüşçüleri seçebilmek içinse altın bölümlerini toplamamız gerekiyor.

UFB 2 - Ultra Fighting Bros, alışması zor kontrol seçenekleri sunmadığından herkesin rahatlıkla oynayabileceği, tek ve birebir oyun modları ile sıkıcılığı arka plana atan bir dövüş oyunu.