uLouder 1.4.1 (ios)

uLouder

uLouder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

uLouder uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan çevrenizdeki insanlarla iletişime geçebiliyorsunuz.

uLouder uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının faydalanabilecekleri ücretsiz konum bazlı mesajlaşma ve sosyalleşme uygulamaları arasında yer alıyor. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan ve bulunduğunuz çevrenin yakınında yer alan kullanıcılarla hemen tanışmanızı ve onlarla iletişime geçmenizi sağlayabilen uygulama, böylece zorda kaldığınızda yahut canınız sıkıldığında birlikte vakit geçirebilecek insanlar bulmanıza da destek oluyor.

Uygulamanın temel çalışma mantığı, bulunduğunuz konumun yakınlarındaki diğer uLouder kullanıcılarıyla kolayca iletişim sağlamanıza izin vermesi. Bu imkanı kullanırken direkt durum paylaşımı gerçekleştirebiliyor, daha sonra çevredeki kişilerin bu durum paylaşımınıza tepki vermesini bekleyebiliyorsunuz. Elbette direkt mesajlaşma ve profil oluşturma gibi ek özellikler de kendinizi daha iyi temsil etmeniz için uygulamada mevcut.

Paylaşımlarınız ve paylaşımlara yapılan yorumlara dosyalar yahut fotoğraflar iliştirmenin de mümkün olması, sadece yazılı cevaplarla sınırlı kalmanıza engel oluyor ve iletişim imkanlarını biraz daha genişletiyor. Büyük bir parti vermeye karar verdiğinizde, partiniz için hazırladığınız görselleri uygulamada paylaşmak ve insanları daha kolay bir şekilde davet etmek bu özelliğin kullanım alanlarından sadece birisi. Gerisi hayal gücünüze kalmış diyebilirim.

Uygulama içi gruplar kurmanıza da izin veren uLouder, böylece gruplarınıza eklediğiniz insanlarla devamlı olarak iletişimde kalmanızı sağlayabiliyor. Fakat uLouder'ın aktif bir şekilde çalışabilmesi için 3G yahut WiFi üzerinden internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmayın.

YORUMLAR