Ultra Drift

Ultra Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultra Drift, iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz hem düşük boyutlu hem zevkli bir drift oyunu.

Ultra Drift, iPhone ve iPad cihazımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz görsel seviyesi düşük eğlenceli düzeyi yüksek bir drift yarışı oyunu. Hem görsel hem de oynanış olarak klasik drift yarışı oyunlarının dışına çıktığımız oyunda çocukluğumuzun raylı sistemlerini hatırlayan olabildiğince dar ve de girintili çıkıntılı pistte drift yapmanın zorluğunu yaşıyoruz.

Görsel açıdan zayıf oynanış olarak tatmin eden oyunlara sıcak bakıyorsanız drift yeteneğinizi konuşturabileceğimiz Ultra Drift oyununu beğeneceğinizi düşünüyorum. Araba ve pistimizi tepeden gösteren drift oyununda tek başımıza yarışıyor gibi görünsek te aslında amacımız en iyi drift yarışçıları arasına girebilmek.

Oyun oynanış itibarıyla benzerlerinden oldukça farklı diyebilirim. Eski raylı sistemleri anımsatan bir pistte mini arabamızla drift yapmaya çalışıyoruz. Ancak arabamızın kontrolü tamamen elimizde değil. Sadece dönemeçlerde basit dokunma hareketiyle müdahale ederek driftimizi yapıyoruz. Bunu yapmak basitmiş gibi görünse de öyle olmadığını oyuna giriş yaptığınızda anlıyorsunuz. Drift yapabilmek için döndüğümüz noktalara yerleştirilen nesnelerden yardım alıyoruz. Arabamız bu nesnelerin yanına geldiğinde ekrana dokunmamız yeterli olsa da birini bile atladığımızda oyunu kaybediyoruz.

Ne arkadaşımızla ne de başka bir oyuncuya karşı oynama seçeneği sunmayan başka bir deyişle kendi başımıza yarışmamıza izin veren drift oyunu kısacası öğrenmesi basit ustalaşması zor bir oyun olmuş. Klasiğin dışına çıkmak isteyenlere tavsiye ederim.

YORUMLAR