Ümraniye Belediyesi

Ümraniye Belediyesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    26

  • ÜRETİCİ

    MobileThinks

Ümraniye Belediyesi uygulaması ile kullanışlı ve önemli bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz

Ümraniye Belediyesi uygulaması Ümraniye sınırlarında yaşayan vatandaşlarımıza bu semtle ilgili öenmli bilgileri sunan ve çeşitli işlemleri belediyeye uğramandan gerçekleştirmelerine imkan tanıyan bir mobil belediye uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Ümraniye Belediyesi uygulaması sayesinde Ümraniye Belediyesi tarafından yayınlanan önemli duyuruları ve haberleri anında takip edebiliyorsunuz. Uygulama bu tür duyuruların yanında etkinmliklere, etkinlik detaylarına ve etkinlik tarihlerine de kolayca erişmenizi mümkün kılıyor.

Ümraniye Belediyesi uygulaması nöbetçi eczane iletişim bilgileri gibi kullanışlı bilgilere de sahip. Bunun yanında Ümraniye Belediyesi uygulaması vatandaşlar ile belediye arasında bir iletişim aracı olarak hizmet etmektedir. Kullanıcılar uygulamayı kullanarak istek ve şikayetlerini çözüm masalarına iletebilir ve problemlerin daha hızlı giderilmesini sağlayabilir.

Ümraniye Belediyesi vergi işlemleri için borç sorgulama ve kredi kartı kullanarak borç ödeme imkanı da veriyor. Bu sayede kullanıcılar belediyeyi ziyaret etme derdinden kurtularak zamandan kazanabiliyorlar.

YORUMLAR