Unda 1.311 (ios)

Unda

Unda
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unda, kullanımı basit ve ücretsiz video mesaj hazırlama ve gönderme uygulamasıdır.

Unda, hızlıca video mesajlar hazırlayabileceğiniz ve arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ücretsiz bir mobil uygulamadır. Tamamen ücretsiz sunulan uygulama ile video mesajlarınızı animasyonlu çıkartmalar, fitreler ve GIF’ler ile süsleyebilirsiniz.

iPhone ve iPad’inizin ön kamerasını kullanan Unda ile hazırladığınız video mesajları Facebook arkadaşlarınızla ve rehberinizdeki kişilerle veya sosyal ağlarda anında paylaşabilirsiniz. Birebir veya aynı anda 8 kişiye video mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Benzersiz Unda kimliğinizi arkadaşlarınızla paylaşarak, arkadaşlarınızın sizi kolaylıkla bulmasını sağlayabilir, dilerseniz arkadaşlarınıza davetiye göndererek Unda uygulaması ile tanışmalarını sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın iOS sürümü filtre ve animasyonlu sticker ekleme, GIF oluşturma gibi ekstra seçenekler sunmaktadır. Video mesaj hazırlamak üzere kamera karşısına geçtiğinizde uygulama bunu otomatik olarak algılamaktadır. Çekim anında hareketlerinizi takip eden uygulama bu sayede animasyonlu çıkartmaları yüz çevrenize başarılı bir şekilde yansıtabilmektedir. Uygulama ayrıca çevrimiçi ortamda seçtiğiniz GIF’lerden de video mesaj hazırlama seçeneği sunmaktadır. Seçtiğiniz GIF’i istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Sevdiklerinizle eğlenceli mesajlar göndermenize imkan tanıyan Unda, tüm iPhone modellerini ve bağlantı şekillerini desteklemektedir.

YORUMLAR