Undead Soccer

Undead Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Undead Soccer, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz zombi temalı, ilginç bir futbol oyunu.

Undead Soccer, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde keyifle oynayabileceğimiz bir futbol oyunu olarak dikkat çekiyor. Adından da anlaşılabileceği gibi oyunda zombie temasına yer verilmiş. Fakat bu tema çok rahatsız edici seviyelerde değil. Yani her yaştan oyuncu tarafından keyifle oynanabilecek bir yapımla karşı karşıyayız.

Oyunda konu olarak zombilerin dünyayı ele geçirmesi işleniyor (her zaman olduğu gibi). Bu aşamada devreye biz giriyoruz ve dünyayı zombilerden arındırmaya çalışıyoruz. Fakat bu kez elimizde son teknoloji ürünü silahlar yerine bir futbol topu var. Futbol topunu isabetli bir şekilde fırlatarak zombileri avlamaya çalışıyoruz. Zayıf zombileri avlaması son derece kolay fakat boss olarak adlandırdığımız güçlü zombiler kolay kolay ölmüyorlar.

Oyunda toplamda 30 farklı top ve 15 kalkan mevcut. Kalkanları düşmanlarımızdan korunmak amacıyla kullanıyoruz. Fakat çok uzun süreli bir koruma sağlamadıklarını itiraf etmek gerekiyor. Bu yüzden hızlı bir şekilde hareket etmeli ve hedeflerimizi vurmalıyız.

Undead Soccer'ın grafikleri iki boyutlu olarak tasarlanmış. Fakat bu grafik dili oyuna kalitesiz bir hava katmak yerine onu daha da orijinal bir seviyeye taşıyor.

Game Center desteği de sunulan özellikler arasında. Bu özellik sayesinde arkadaşlarımızla puanlarımızı kıyaslayabilir ve onlarla rekabet edebiliriz. Genel çerçeveden bakınca oyun epey ilginç bir deneyim sunuyor. Eğer futbol oyunlarından hoşlanıyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz farklı bir oyun arıyorsanız Undead Soccer'ı denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR