Underworld Empire 1.77 (ios)

Underworld Empire

Underworld Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Underworld Empire tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir çete kurma oyunudur ve temel olarak kart oyunu havasında ilerlemektedir.

Underworld Empire iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir oyundur. Oyunda uyuşturucu çeteleri, mafyalar, sokak savaşçıları ve silah kaçakçıları arasında mücadele eden bir karakteri canlandırıyoruz. Oyunda birebir aksiyon sahneleri yok. Daha çok kart oyunu havasında ilerliyor ve dinamikler de buna göre tasarlanmış.

Oyunda kendi çetemizi kurabiliyoruz. Çetemize alabileceğimiz çok sayıda eleman var ve bunların hepsi farklı karakteristik özelliklere sahip. Bu karakterilere silahlar, arabalar ve dahasını verebiliyoruz. Kendi imparatorluğumuzu kurabilmek için en güçlü çeteye sahip olmamız gerekiyor çünkü rakiplerimiz küçümsenecek gibi değil.

Başta da belirttiğim gibi oyun kart oyunu havasında ilerlediği için çok fazla görsel şölen yok. Fakat belirtmem gerekiyor ki oyundaki çizimler ve modellemeler bir harika. Bu tarz oyunlarda artwork çok önemli olduğu için üreticiler bu konuda iyi iş çıkarmak zorunda. Görünüşe bakılırsa Underworld Empire’ın yapımcıları da bunu es geçmemişler. Özet olarak çok fazla aksiyon sahnesi olmasa da güzel bir oyun olarak öne çıkıyor.

YORUMLAR