Unicorn Chef 3.8 (ios)

Unicorn Chef

3.8
Unicorn Chef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    Kids Food Games Inc.

Eşsiz tasarımlara sahip lezzetli pastalar yapacağınız eğlenceli bir oyundur.

Rengarenk süsler ve birbirinden lezzetli kremaları bir araya getirerek göz kamaştıran pastalar yapabileceğiniz ve hayal gücünüzü geliştirerek yeni tasarımlar uygulayabileceğiniz Unicorn Chef, Android ve İOS işletim sitemlerine sahip tüm cihazlardan sorunsuz bir şekilde oynayacağınız ve ücretsiz olarak ulaşacağınız eğlenceli bir oyundur.

Canlı grafikleri ve keyif verici ses efektleri ile özellikle çocukların dikkatini çekmeyi başaran bu oyunda yapmanız gereken, hayalinizdeki pastaları ve kurabiyeleri yapabileceğiniz dev bir mutfakta aşçılık yapmak ve seviye atlayarak sürekli yeni bir pasta modelinin kilidini açmaktır.

Renkli pasta süsleri ve lezzetli kremalardan oluşturacağınız pastalarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilir ve puan toplayarak yeni ürünler çıkartmaya devam edebilirsiniz.

Mutfağınızda bulunan robot, ocak, fırın, sunum tabakları, kesme tahtası, bıçak, spatula, krema torbaları, kek kalıpları ve daha onlarca eşyadan yararlanarak dilediğiniz tatlı türünü yapabilir ve eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

Eğitici oyunlar arasında bulunan ve oldukça geniş bir oyuncu grubu tarafından sevilerek oynanan Unicorn Chef ile iyi bir pasta şefi olabilir ve eşsiz ürünler çıkartabilirsiniz.

YORUMLAR