Unison League 1.0.0 (ios)

Unison League

Unison League
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unison League, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Unison League, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Canlı ve renkli anime tarzı grafikleri ve karakterleri ile dikkat çeken Unison League eğlenceli bir oyun diyebiliriz.

Dark Summoner ve Murder Room gibi sevilen oyunların yapımcısı firma tarafından geliştirilmiş olan oyun aslında bir diğer klasik rol yapma oyunu diyebiliriz. Onu diğerlerinden ayıran çok fazla bir özelliğe sahip olduğunu söylemek mümkün değil.

Oyunun en ayırt edici özelliğinin ise sosyal bir rol yapma oyunu olması diyebiliriz. Yani oyun çok orijinal tarzda olmasa da çevrimiçi sosyal bir rol yapma oyunu olması onu diğerlerinden ayırıyor diyebiliriz.

Sosyal rol yapma oyunu derken kastettiğimiz şey ise oyunun guild denilen takımlar kurarak oynanıyor olması. Bu takımlarda 10 adet oyuncu bulunabiliyor ve takımlar savaş alanında karşı karşıya geliyor.

Oyunda rol yapma oyunlarında olduğu gibi öncelikle sınıfı daha sonra karakterinizi belirliyorsunuz. Daha sonra karakterinizin yeteneklerini geliştiriyor ve çeşitli ekipmanlarla onu daha iyi hale getirmeye çalışıyorsunuz.

Savaş alanında ise karakterinizi diğer oyuncuların karakterleri ile füzyon yaparak daha güçlü olabiliyorsunuz. Bununla birlikte iyi bir iletişim içerisinde olmanız ve taktiklerinizi iyi belirlemeniz savaşı kazanma açısından önem arzediyor.

Eğer siz de çevrimiçi oynanan rol yapma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR