UnitedGP 4.2.0 (ios)

UnitedGP

UnitedGP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UnitedGP ücretsiz olarka oynayabileceğiniz bir yarış menajerliği oyunudur

UnitedGP oyunculara bir yarış takımının kontrolünü devralma ve yarış ile ilgili her detayla ilgilenme imkanı veren bir mobil menajerlik oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış menajerliği oyunu olan UnitedGP'de kendi yarış takıımımızı kuruyoruz ve amatör liglerde yarışmaya başlıyoruz. Takımımızı başarıya ulaştırmak, dünya çapındaki liglere katılabilmek için yarışın her alanıyla ilgilnmemiz gerekiyor. Yarış pilotlarımımızın seçiminden yarış stratejilerini belirlemeye kadar birçok farklı göreve sahibiz. Takımımızın gelişimini devamlı kılmak ve geleceğe yatırım yapmak için araştırma ve geliştirme yapmamız oldukça önemli.

UnitedGP'de yarış pilotlarımızı seçtikten sonra onların sürekli formda kalmasını da sağlamamız gerekiyor. Pilotlarımıza özel antreman düzenleri oluşturabiliyoruz ve kendilerini geliştirmelerini sağlayabiliyoruz. Pilotlarımızın durumlarını değerlendirerek sözleşmelerini uzatabiliyoruz veya onları satarak kaynak elde edebiliyoruz.

UnitedGP'de yarış stratejilerimizi oluşturduktan sonra ise sıra piste çıkarak yarışmaya geliyor. UnitedGP'yi çok oyunculu olarak oynayabiliyoruz ve dünya çapındaki diğer oyuncularla yarışabiliyoruz.