Unnie doll 3.7.4 (ios)

Unnie doll

Unnie doll
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3

  • Üretici

    0.1%

Hayal gücünüzü kullanarak eşsiz karakterler tasarlayacağınız eğlenceli bir oyundur.

Android ve İOS işletim sistemlerini barındıran tüm cihazlardan ücretsiz olarak indireceğiniz ve stres gidereceğiniz Unnie doll, yüzlerce kıyafet ver aksesuardan yaralanarak kendi karakterlerinizi tasarlayacağınız ve moda yarışmalarına katılacağınız eğlenceli bir oyundur.

Göz kamaştıran karakter çizimleri ve dekorasyonda kullanacağınız sayısız aksesuar ile sıkılmadan oynayacağınız bu oyunda amaç, hayalinizdeki karakteri yaratarak dilediğiniz gibi şekillendirmek ve defilelere katılarak puan toplamaktır. Karakterinizin saç ve ten rengini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca yüzlerce kıyafet arasından hoşunuza gideni giydirebilir ve kıyafete uyumlu aksesuarlar bularak modelinizi süsleyebilirsiniz. Etkileyici bir model oluşturmak için cesur kıyafetler seçebilir ve şık takılar kullanabilirsiniz.

Oyunda karakterlerinizi tasarlarken yararlanacağınız 1000’den fazla aksesuar ve kıyafet yer almaktadır. Ayrıca onlarca saç modeli ve ten rengi seçeneği bulunmaktadır. Dilediğiniz tasarım ürünlerini seçerek düşlerinizdeki modeli oluşturabilir ve moda yarışmalarına katılarak birincilik için mücadele edebilirsiniz.

10 milyondan fazla oyun tutkunu tarafından sevilere oynanan ve ücretsiz olarak hizmete sunulan Unnie doll, klasik oyun kategorisinde kendisine yer bulan kaliteli bir oyun olarak öne çıkmaktadır.

YORUMLAR