UpCall 1.0 (ios)

UpCall

1.0
UpCall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,598

  • Üretici

    Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S.

UpCall, Turkcell'in iPhone kullanıcılarına ücretsiz sunduğu gelişmiş arama uygulaması.

UpCall, iPhone’un kendi telefon uygulamasından memnun değilseniz alternatif olarak kullanabileceğiniz en iyi arama yapma uygulaması. Turkcell’in ücretsiz olarak kendi abonelerine açtığı uygulama, rehberinizdeki olmayan kişilerin kim olduğunu göstermekten grup aramalarına izin vermeye kadar birçok özellik sunuyor.

Turkcell abonesi olarak kullanabileceğiniz telefon uygulamasında Apple’ın yapmasını istediğiniz birçok özelliği görüyorsunuz. Aramalara not ekleyerek neden aradığınızı telefon çalarken iletme, rehberinizde olmayan tanımadığınız numaranın kime ait olduğunu bulma, mekan araması yaparak hem telefonuna hem de adresine ulaşma, grup oluşturup grup aramaları yapma, acil numaralara kolaylıkla ulaşma, rahatsız etme özelliğini kullanarak telefonu kapatmadan meşgule verme gibi iPhone ile önyüklü gelen telefon uygulamasında olmayan güzel özellikleri bir arada barındırıyor.

"Not: Uygulama üzerinden yaptığınız aramalarda Turkcell ses tarifenizden/paketinizden ücretlendiriliyorsunuz. Hali hazırda Turkcell arama servislerine aboneyseniz bildirim almak için ekstra ücret ödemiyorsunuz. Haberim olsun paketi aylık 2.99 TL olarak ücretlendiriliyor."

YORUMLAR