US Basketball HD 6.2 (ios)

US Basketball HD

6.2
US Basketball HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

US Basketball HD ücretsiz olarak sunulan ve orijinal yapısıyla dikkat çeken bir basketbol oyunudur.

US Basketball HD tamamen ücretsiz olarak sunulan keyifli bir basketbol oyunudur. Pek çok mobil oyun tablet ve akıllı telefonların dokunmatik ekranlarında oynarken çok keyif vermez. Fakat basketbol bu oyunlardan biri değil ve özellikle iyi tasarlandığında dokunmatik ekranın o hissiz yapısına rağmen oyunseverlere oldukça keyif verebilmektedir.

US Basketball HD de bir istisna değil. Oyunda ABD’nin en ünlü mekanlarında basketbol oynama şansına sahip oluyoruz. Kendine özgü mimarileri ile dikkat çeken bu mekanlarda basketbol oynamak gerçekten çok keyifli oluyor. US Basketball HD’de atabileceğimiz kadar basket atmaya çalışıyoruz. Eğer tek başınıza oynamak yerine arkadaşlarınızla oynamak isterseniz online oyun modunu deneyebilirsiniz.

Oyunda çok sayıda bonus, güçlendirme seçenekleri ve top çeşitleri bulunuyor. Topların hepsi farklı özellikte. Oyun stilinize en uygun topu bularak harikalar yaratabilirsiniz. Oyunda elde edilen puanları yeni oyun mekanları açmak için kullanma şansına sahibiz. Elbette bu puanları top ve bonusları açmak için de kullanabiliyoruz. Basketbol konseptine uygun olarak hazırlanmış ses efektleri ve müzikler de oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasına yer alıyor.

YORUMLAR