Ütopya 1.0 (ios)

Ütopya

1.0
Ütopya
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ütopya yarışmasını 7/24 canlı olarak izleyebileceğiniz iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için mobil uygulaması.

Dünyanın en zor yarışması Ütopya heyecan ve aksiyonu bir arada barındırıyor. Türk televizyonlarında görmeye alışkın olmadığımız bir tarzda formata sahip olan bu yarışma şimdiden ilgi odağı oldu. Milyonlarca kişinin takip ettiği Ütopya'nın en can alıcı noktası 7 gün 24 saat canlı yayın ile izlenebiliyor olması. Evet yanlış duymadınız mobil uygulamalar ve internet sitesi yardımıyla 15 yarışmacının ne yaptığını an ve an takip edebileceksiniz.

Şu anda ücretsiz bir şekilde canlı olarak izlenebilen Ütopya kısa bir süre sonra ücretli hale getirilecek. Mobil uygulamasına hiç bir ücret ödemeden sahip olabileceksiniz ama canlı olarak Ütopya yarışmasını takip etmek isterseniz Premium paket olarak belirtilen üyelik özelliğini satın almanız gerekiyor. Premium paket aldıktan sonra yüksek kalitede 360 derece dönebilen ekran sayesinde istediğiniz gibi Ütopya'nın medeniyetten uzak bölgesini izleyebileceksiniz. Gece ve gündüz fark etmeden yarışmacıların neler yaptığını ve nasıl beslendiklerini öğrenebileceksiniz.

Canlı yayınların yanı sıra mobil uygulamayı kullanarak hazırlanan özel videoları ve kaçırdığınız bölümleri de izleyebilirsiniz. Uygulamayı hemen ücretsiz bir şekilde indirerek iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonunuzdan Ütopya hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

 

YORUMLAR