uu

uu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

uu, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bağımlılık yaratan bir beceri oyunu.

uu hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak dikkatlerimizi çekti. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda merkezde dönen topa kontrolümüze verilen ufak topları yerleştirmeye çalışıyoruz. Bunu yapması pek kolay olmuyor çünkü önümüzde pek çok engel mevcut.

Merkezde dönen topun üzerine sabitlenmiş başka toplar var. Bizim atacağımız topların kesinlikle bunlara değmemesi gerekiyor. Yani direkt olarak tam ortalarına fırlatmalıyız. Oyunda zorluk seviyesi giderek artan 200 bölüm bulunuyor. Neyse ki ilk birkaç bölümde oyuna ısınmamız için yeterli süre sunuluyor. Zaten çok fazla bir kural olmadığı için bu süreç hemen bitiyor.

Oyunun en dikkat çekici taraflarından bir diğeri de bitirdiğimiz bölüme tekrar dönüp oynayabilmemiz. Bu sayede yeterli pratik yapma şansı elde edebiliyoruz.

uu'da benzerlerinde de gördüğümüz o minimal atmsofer sunuluyor. Oyun yeterince zor olduğu için yapımcılar başka bir detay üzerinde durmamışlar ve ortaya mümkün olabildiğine basit bir konsept çıkartmaya çalışmışlar. Açıkçası başarılı olduklarını söyleyebilirim. Eğer beceri oyunları dikkatinizi çekiyorsa uu'yu denemelisiniz.

YORUMLAR