Uyudun mu?

Uyudun mu?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uyudun mu?, geceleri yatamayan kişileri bir araya getiren arkadaşlık uygulaması.

Uyudun mu?, sadece gece kuşlarının bir araya geldiği sohbet uygulaması. Yeni arkadaşlıklara merhaba diyebileceğiniz tamamen Türkçe bir uygulama arayışında iseniz sadece fotoğraf ve emoji paylaşarak karşınızdaki kişiyle sohbeti sürdürebileceğiniz bu uygulamaya kesinlikle göz atmalısınız.

iOS platformunda onlarca arkadaşlık uygulaması var ancak hiçbiri Uyudun mu? kadar ilginç değil. Geceleri mışıl mışıl yatmak yerine uykusuz geçirmeyi tercih edenler arasında iseniz bu uygulamada tam da aradığınız kişiyi bulabilirsiniz. Facebook hesabınızı bağlayarak hızlıca uygulamayı kullananlar arasın katılıyorsunuz ve giriş yaptığınız vakit kişiler listeleniyor. Kişilerin durum güncellemelerinden yatmamış olduklarını anlayabiliyorsunuz. Tanışmak istediğiniz kişiye selam vermek için “Uyudun mu?” konuşma balonunu kullanıyorsunuz. Karşı taraftan Yoo yanıtı alırsanız sohbet başlıyor. Zzz yanıtını aldığınızda ise sohbet sonlanıyor. Sohbetlerin metin yerine emoji ve capslerden oluşması uygulamayı benzerlerinden ayıran en büyük farklardan biri.

Gece kuşlarını bir araya getiren farklı tarzda hazırlanmış sohbet uygulamasının dünya genelinde kullanılması da oldukça ilginç. Hem Türk hem de yabancı kullanıcıların uygulamadan son derece memnun oldukları da geliştiricinin paylaştığı notlar arasında.