V

V
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

V, ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir iOS canlı yayın izleme uygulaması.

V, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir canlı yayın izleme uygulaması olarak öne çıkıyor. Uygulama marketlerde çok sayıda canlı yayın yapma uygulaması mevcut fakat şu ana kadar hiç canlı yayın izleme uygulamasıyla karşı karşıya gelmemiştik.

V'yi özel kılan detay ise kullanıcılarına diledikleri ünlünün o an ne yaptığını canlı olarak izleme fırsatı vermesi. Elbette bu yayınlara ünlü şahıs yayın yaptığı sürece erişim sağlayabiliyoruz. O an canlı yayın yapan ünlüler uygulama içerisinde listeleniyor ve aralarından istediğimizi seçerek izlemeye başlıyoruz.

Uygulamada bazı kişiselleştirilebilir ayarlar da mevcut. Örneğin izlemek istediğimiz özel biri varsa yayın başlayacağı zamanı bildirim olarak alabiliyoruz. Buna ek olarak en çok kişi tarafından izlenen ünlüleri de listemiz üzerinden takip etme şansımız var.

V üzerinde izleyip, beğendiğimiz videolara yorum ve beğeni bırakabiliyoruz. Bu sayede onlarla keyifli bir şekilde etkileşim yaratma şansımız oluyor. Uygulama henüz çok popüler olmasa da yakın zamanda büyük çıkış yapacaktır.

YORUMLAR