Vainglory 1.1.4 (ios)
Vainglory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,950

  • Üretici

    Super Evil Megacorp

Vainglory iPad için çıkarılmış en başarılı MOBA oyunlarından biri olarak tamamen ücretsiz bir şekilde tüm oyunculara sunuluyor.

Oyun dünyasına hızlıca giriş yapan MOBA oyunların ardından özellikle PC platformu için online oyun algısı da büyük ölçüde değişti. Artık ülkemiz dahil dünyanın her yerinden çeşitli MOBA oyunlarında takımlar oluşturularak e-spor algısında da devrim yaratan yeni dönem şimdi de mobil platforma sıçrayarak şimdiye kadar mobilin gördüğü en kaliteli MOBA yapımı Vainglory ile tanıştı. MOBA dünyasının öncülerinden League of Legends ve DOTA 2 oyunlarına alışkın olanlar Vainglory'e inanılmaz kolaylıkla aşinalık kazanacak, dokunmatik ekrana harika bir şekilde entegre edilen kontroller ve grafikler online PvP keyfinize mobilde de keyif katacak. Tamamen ücretsiz olarak sunulan mobil MOBA oyunu Vainglory'e gelin yakından göz atalım.

Vainglory klasik bir MOBA oyunu tadında ilerliyor. Oyunda seçmeniz gereken çeşitli kahramanlar var ve siz de 3'e 3 haritalarda rakibin kristalini parçalayarak galip olmaya çalışıyorsunuz. Minyon sistemi, turetler ve kaleler yine Vainglory'de de yolunuzda önce davranmanız gereken düşmanlar olarak karşınıza çıkıyor. Minyonlara son vuruşu yaparak kazancağınız altınlarda eşya dükkanından karakterinizi güçlendirecek eşyalar satın alabilir, seviye atladıkça her karakterin kendine ait olan yeteneklerini de geliştirebilirsiniz. MOBA tarzına alışkın herhangi bir oyuncunun Vainglory'e kolayca ayak uydurması işten bile değil. Üstelik Vainglory'nin mobil bir platforma göre multiplayer desteği de hiç fena durmuyor. İnternet bağlantınıza göre şekillenecek oyun boş zamanlarınızı MOBA yeteneklerinizi geliştirmek adına çok hoşunuza gidecek.

Yabancı basında olumlu notlarla değer bulan Vainglory için MOBA sektöründeki birçok önemli isim, dokunmatik ekranlar için Vainglory gibi bir oyun beklediklerini söylemişler. Özellikle Vainglory'i bir kere oynadığınızda ne demek istediklerini anlayacaksınız. Renkli ve capcanlı bir dünyada Vainglory, hızlı tempolu ve 20 dakika süren maçlarda kahramanınızı seçip savaş alanına adım atmanız için herkesi bünyesine davet ediyor.

Oyunun tamamen ücretsiz olması ve istediğiniz kadar oynayabilecek olmanız Vainglory'i diğer rakiplerinden sıyıran en önemli özellik. Ayrıca oyunun eski Riot ve Blizzard ekibinden geliştiriciler tarafından tasarlanmış olması da birçok MOBA hayranını şaşırtacaktır. Bu noktada oyunun ne kadar kaliteli olduğundan da çok bahsetmemek lazım, dediğimiz gibi bir kere denediğinizde ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Vainglory'nin harita tasarımı ve grafikleri inanılmaz derecede başarılı. Oyunu iPad'te oynadığınız zaman gerçekten bilgisayar üzerinden bir MOBA oyunu oynar gibi hissediyorsunuz. E.V.I.L. Engine isimli oyun motoruyla geliştirilen oyun 60 FPS hızında çalışarak çok akıcı bir oynanış sergiliyor. Bu nedenle kasma sorununu da kafanızdan çıkararak gerçek MOBA keyfini mobil ortamda yaşayabiliyorsunuz. Vainglory resmi olarak şu cihazları destekliyor: iPad Air, Retina ekranlı iPad mini, Retina ekranlı iPad, iPad 2.

Eğer siz de tablette MOBA keyfini yaşamak istiyorsanız Vainglory kahramanları ve heyecan dolu aksiyonuyla tüm MOBA severleri bünyesine bekliyor.

ARTILAR

Mobilde gerçek bir MOBA deneyimi sunması

60 FPS`de akıcı grafikler

EKSİLER

Başta sınırlı karakterlerle oyuna başlıyorsunuz

YORUMLAR