Vakıfbank TradeOnline 1.0.1 (ios)

Vakıfbank TradeOnline

Vakıfbank TradeOnline
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vakıfbank TradeOnline, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir finans uygulamasıdır.

Vakıfbank TradeOnline, iPhone ve iPad cihazlarınızda borsanın nabzını tutacağınız bir finans uygulaması. Borsa İstanbul ve yurtdışı borsa endekslerini takip edebileceğiniz bu uygulama sayesinde, hisse senedi alım satımlarınızı kolaylıkla halledebilirsiniz. 

TradeOnline uygulamasının özelliklerine baktığımızda bir bankanın bu alanda sunabileceği tüm hizmetleri görebiliyoruz. Pay piyasası, Viop ve tahvil-bono piyasalarını takip etmenizin yanı sıra hisse senedi ve varan alım-satımlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İşlem hacminizin ne olduğuna bağlı olarak anlık ve derinlikli izleme fırsatına da sahip olduğunu belirtmeden geçmeyelim. 

Uygulamayı kullanmak için bir Vakıfbank müşterisi olmanız gerekiyor. Yükledikten sonra Vakıfbank internet bankacılığı aracılığıyla kendinize TradeOnline kullanıcı adı ve şifresi almalısınız. Giriş yaptığınızda tüm hisse senedi portföy bilgilerinize ulaşabiliyor ve alım-satımlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. 

TradeOnline'da çeşitli zaman dilimlerine göre grafiklerle analiz yapmakta mümkün. Sayfam, Piyasalar, Haberler ve Ekonomik Takvim bölümlerinde çeşitli işlemleri takip edebiliyorsunuz. Örneğin sayfam bölümünde kendinize özel sayfalar oluşturup, burada istediğiniz hisse senedi veya endeksleri izleyebilirsiniz. Bir başka bölüm piyasalarda ise BIST pay ve endeks değerlerini görebilirsiniz. 

Borsanın ve piyasaların nabzını takip etmek isteyenler TradeOnline'ı ücretsiz olarak indirebilirler. Bu alana ilgi duyanlar için başarılı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR