Valiant Hearts: The Great War 1.0.1 (ios)

Valiant Hearts: The Great War

Valiant Hearts: The Great War
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ubisoft'un sanat departmanı olarak kabul edilen UbiArt, bu sene çıkardığı Valiant Hearts: The Great War ile savaşın arka planındaki duygusal öyküleri iOS'a da taşıyor.

Eğlence vaadederken bize bir şey anlatmak isteyen bir oyun olan Valiant Hearts: The Great War, son derece zarif görsellerle işlenmiş ama daha da zarif bir hikayeyi işliyor. Point and click adventure tarzına takın duran bu oyunda Dünya Savaşının farklı ülkelerinden 5 cephesine misafir oluyoruz.  Savaşın içinde olduğunuz oyun sahnesindeki ana fikir buradaki insanların savaş dışındaki hayatlarının da olduğu. Milleti ve cephesi ne olursa olsun, insanın her yerde insan olduğunu ve hayatta savaş yüzünde geride bırakmak zorunda kaldığı duyguları Valiant Hearts ile su yüzüne çıkartılıyor.

UbiArt ekibinden bahsetmezsek konuyu yarıda bırakmış oluruz. Ubisoft'un bu departmanı oyun dünyasına sanatsal bir çalışma bırakmak gayesinde bizlere farklı görsel kalıplar ve daha anlamlı hikayeler sunmayı amaçlıyor. Valiant Hearts tam da bu noktada hedefi 12'den vuran bir oyun olarak dikkat çekiyor. Tarih dersinin bizlere düşman olarak anlattığı toplumları unutup insana mercek tutan bu oyun insanlara iyi vakit geçirmelerini sağlamakla birlikte ulvi bir mesajı da başıyla iletiyor.