Vault! 1.0.1 (ios)

Vault!

Vault!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vault! sürükleyici bir mobil platform oyunudur

Vault! vakit öldürmek için eğlenceli bir mobil oyun oynamayı düşünüyorsanız denemekten keyif alacağınız bir sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarıınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oyayabileceğiniz bir platform oyunu olan Vault!'da temel olarak sırıkla atlama yeteneklerimizi konuşturuyoruz. Oyundaki kahramanlarımız tarihteki en büyük sırıkla atlama yarışmasına katılmak için hazırlanıyorlar. Bize de onları kontrol etmek ve yarışmayı birinci olarak tamamlamalarına yardımcı olmak düşüyor. Bu yarışmada kazanabilmek için en uzun süre koşmaya ve engelleri aşmaya devam etmek gerekiyor. Karşımıza derin ve geniş uçurumlar, içinden geçmemiz gereken halkalar gibi engeller çıkıyor.

Vault!'ta engelleri aşabilmek için kahramanımızın taşıdığı sırığı doğru zamanlamayla kullanmasını sağlıyoruz. Yanlış bir hesaplama uçurumun kenarına çarparak aşağı süzülmemize sebep olabiliyor. Sırığı kullanabilmek için ekrana dokunmamız yeterli; yani oyunun oldukça basit bir şekilde oynanabildiği söylenebilir. Kahramanımız koştukça altın toplayabiliyoruz. Bu altınlarla yeni kahramanların kilidini açabilmek mümkün.

Vault!'un 2 boyutlu grafikleri göze oldukça hoş görünüyor. Her yaştan oyun severe hitap eden oyunda yüksek puanlarınızı arkadaşlarınızla ve ailenizle karşılaştırabilirsiniz.

YORUMLAR