Vector 2 0.7.1 (ios)

Vector 2

Vector 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vector 2, ölümcül tuzaklarla dolu araştırma merkezinden kaçmaya çalıştığınız bir iOS oyunu.

Vector 2, karakterimizi yol profilden gördüğümüz aksiyonun hiç dinmediği macera oyunu. Serinin devam oyununda insanlar üzerinde gizli çalışmaların yürütüldüğü, insanların cam fanuslarda tutulduğu gizli devasa büyüklükte bir araştırma merkezinden kaçmaya çalışıyoruz.

iPhone ve iPad'de oynanabilir oyunun başlangıcında kısa bir hatırlamayla başlıyor ve gözümüzü açtığımız anda koşuşturmaya başlıyoruz. Mükemmel korunan araştırma merkezinden kaçmamız çok kolay olmuyor. Bir saniye bile duraksamamız, dalgınlığımız üzerlerinde çeşitli deneylerin yapıldığı insanların arasına dönmemize sebebiyet verebilir. Durmadan, önümüze çıkan engelleri bir parkur koşucusu gibi aşmamız gerekiyor.

Karakterimiz lazerler, kaçış noktamızı kapatan kapılar dahil her türlü engel teşkil eden şeyden kendisini sıyırmak için çabukluğunu kullanıyor. Kimi zaman zıplayarak, kimi zaman kayarak engelleri atlatıyoruz. Basit kaydırma hareketleriyle oynanabilen bir oyun ancak koştuğumuz platformda sayısız tuzak olduğundan ve de dinleme lüksümüz olmadığından tuzağı çok önceden görüp ona göre davranmamız önem arz ediyor.