Vector Jet 1.0.10 (ios)

Vector Jet

Vector Jet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kağıt uçağınızı dengede tutarak, birbirinden zorlu bölümleri tamamlayıp en yüksek skoru elde edebilirsiniz.

Zorlu bir yarış oyunu olan Vector Jet ile bir kağıt uçağı yöneterek dar alanlardan geçip, engellere çarpmadan bölümü tamamlamanız gerekiyor.

Basit ama zorlayıcı türde bir oyun olan Vector Jet, kağıt uçağı karşınıza çıkan engellerden kıvrak hareketlerle geçmeniz gereken zorlu bir oyun. İlk bölümde sadece mağaradaki engellere ve havada uçan asteroitlere çarpmadan bölümü tamamlamanız gerekiyor. Gittikçe zorlaşan oyunda, karşınıza çıkan engeller de bir o kadar zorlayıcı olacak. Oyunun çeşitli bölümlerinde yer alan yıldızları tamamlayarak daha yüksek skorlar da kazanabileceğiniz oyunda birbirinden zorlu tam 15 seviye bulunuyor.

Göktaşları, çöken mağaralar ve tehlikeli madenlerden olabildiğince az zararla kurtularak ulaşabileceğiniz en yüksek skora ulaşmanız gerekiyor. Uçağı kontrol etmek ise gayet basit. Ekranın sağ kısmında uçağı hızlandıracak bir buton, sol tarafta ise dengede kalmanızı sağlayacak bir buton bulunuyor. Uçağın yönü değiştiğinde soldaki butonu kullanabilir, göktaşlarından ya da çeşitli engellerden kaçmak için de sağ taraftaki butonu kullanabilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız bu oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR