VECTOR POP 1.0 (ios)

VECTOR POP

1.0
VECTOR POP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VECTOR POP, iOS işletim sistemi kullanan mobil cihazlarınız üzerinde size farklı bir deneyim yaşatan bir tür aksiyon oyunudur.

VECTOR POP, iPhone ve iPad üzerinde oynanabilen bir aksiyon oyunudur.

Doodle With Date isimli oyun stüdyosu tarafından geliştirilen VECTOR POP, kendine has bir tema yakalayabilmiş nadir oyunlardan bir tanesi olarak mobil oyuncuların karşısına çıkmış durumda. Oyun aslında oynanış olarak oldukça tanıdık olsa da bu oynanışını bambaşka bir yere taşımayı başaran yapımcılar, gerçekten eğlenebileceğiniz ve sürekli oynamak isteyeceğiniz bir oyun yaratmayı da başarmışlar.

VECTOR POP boyunca amacımız küçük üçgenimiz ile karşımıza çıkan şeyleri patlatmak  ve puanlar toplamak. Fakat bunu yaptığımız yer tamamen 80'ler ve 90'lar temasıyla hazırlanmış. Üstelik bu temanın üzerine oyunda o dönemlere ait çok kaliteli müzikler de bulmak mümkün. Tüm bunlarla birlikte oyunun dikkat çeken taraflarından bir tanesi de galerinizdeki fotoğrafları kullanması. Yani oyunda ilerledikçe ekranda kendi fotoğraflarınızı da görüyor ve kendinizi de 90'ların hemen ortasında buluyorsunuz. Aslında anlatması biraz zor olan bu oyuna dair daha ayrıntılı bilgileri hemen aşağıdaki tanıtım videosunda bulabilirsiniz.

YORUMLAR