Vedat Milor 1.0 (ios)

Vedat Milor

1.0
Vedat Milor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Erkan Calp
Erkan Calp
YORUM YAZ

Vedat Milor uygulaması ile ünlü gurmeden geçer not almayı başarmış mekan ve şaraplara göz atabilirsiniz.

NTV’de haftada üç kez yayınladığı Vedat Milor’la Tadı Damağımda adlı programı ile tanıdığımız ünlü gurme Vedat Milor’ın gidip gördüğü yerleri bir araya getiren bir uygulama düşünün. Ünlü gurmenin damak tadına uygun yemek ve şarapları listeleyen, bulunduğunuz şehirdeki harika mekanları gösteren… Vedat Milor adlı uygulama dışarıda yemek isteyen ancak mekan seçiminde tereddüt yaşayan kişilere yönelik harika bir uygulama.

iPhone ve iPad’inizde kullanabileceğiniz uygulama ile ünlü gurme tarafından yüksek puan almayı başarmış mekanları öğrenebiliyorsunuz. İster yakınınızdaki isterseniz de İstanbul, Ankara, İzmir dahil 12 şehirde kesinlikle yemek yenilmesi gereken mekanları görebiliyorsunuz. Beğendiğiniz mekanları favorilerinize ekleyebiliyor ve paylaşabiliyor, tek dokunuşla arayabiliyor, adres bilgisine ulaşabiliyorsunuz.

Birbirinden leziz tatlara ev sahipliği yapan onlarca mekanın yanı sıra Fransa’nın en beğenilen şaraplarını da göz atabilirsiniz. Şaraplar hakkında kısa bilgi alabiliyor, fiyatını öğrenebiliyorsunuz.

YORUMLAR