Veditor

Veditor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Veditor, iOS cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir video düzenleme uygulaması olarak görev yapıyor.

Veditor, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış geniş kapsamlı fakat bir o kadar da pratik kullanılabilen bir video düzenleme uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde çekmiş olduğumuz videoları beklentilerimize göre düzenleyebiliyor, gereksiz kısımları atabiliyor ve görsel olarak daha etkileyici bir hale getirebiliyoruz.

Uygulamaya girdiğimizde karşımıza çıkan özellikler ücretsiz olarak sunulan bir uygulamanın epey bir ilerisindeydi. Hatta pek çok ücretli olarak sunulan uygulamada dahi göremediğimiz bazı fonksiyonlar mevcuttu. Hemen denemelere başladık ve çekmiş olduğumuz videolar üzerinde oynamalar gerçekleştirdik.

Uygulamanın temel özelliklerinden birisi videolara filtre ekleyebilme seçeneği. Bu kategoride kullanıcılara geniş bir koleksiyon sunulmuş. Buna ek olarak videolarımıza çıkartma ve imajlar da ekleyebilme şansına sahibiz.

Veditor aynı zamanda videolara metin eklemeleri yapabilmemize imkan veriyor. Bu sayede kendimizi daha rahat ifade edebilme ve gerekli açıklamaları yapabilme şansına sahip oluyoruz. İşin en güzel yanı da arkaplan sesleri ile videoları çok daha ilgi çekici hale getirme imkanımızın olması. İşlemlerin sonunda videomuzu çeşitli sosyal medya araçları üzerinden paylaşabilme şansına sahip oluyoruz. Genel olarak başarılı bir uygulama olan Veditor sık sık video çekenlerin denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR