Veooz

1.3
Veooz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Veooz uygulaması ile ilginizi çekecek bölgesel ve kişisel haberlere iPhone ve iPad cihazlarınızdan ulaşabiliyorsunuz.

Veooz uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin kendilerine özel haberlere, blog yazılarına, rehberlere ve çevrelerinde olup biten en son gelişmelere kolayca ulaşabilecekleri bir haber uygulaması denilebilir. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça sade, kolay kullanılır bir arayüzle birlikte gelen uygulama, her an ilgilendiğiniz konulara dair yeni ortaya çıkan içerikleri kolayca keşfetmeniz için gereken tüm araçları da sunuyor.

Uygulamayı ilk yüklediğinizde bulunduğunuz ülke ve şehire uygun bir şekilde gerekli yapılandırmalar tamamlanıyor ve böylece ne tür haberlerin size gösterileceği belirleniyor. Fakat bulunduğunuz yerle ilgili haberleri alsanız bile şimdilik onları okumak için sadece İngilizce seçeneğinin olduğunu ve Türkçe haberlere ulaşılamadığını da belirtmek gerekiyor. Fakat uygulamanın üreticisi gelecekte diğer dil seçeneklerinin de uygulamaya dahil edileceğini belirtiyor.

Sadece konum değil, aynı zamanda sevdiğiniz kategorilerde de içerikleri harmanlayan ve böylece biraz daha kişiselleştirilmiş bir haber okuma deneyimi sunabilen uygulama, sunulan haberlerin sadece başlıklarını veya kısa bir özetlerini görmeniz için de gereken özelleştirme seçeneklerine sahip diyebilirim.

En son gelen haberleri offline olarak da okuyabilmeniz için cihazınızın hafızasına alan uygulama, böylelikle internet bağlantınız olmadığında da en son gelişmeleri okumanıza izin veriyor. Günün en önemli 10 haberini ayrı bir bölmede kullanıcılara sunan ve bu gelişmeleri kullanıcının en tercih edeceği içerikler içerisinden seçebilen Veooz, yüzlerce haber sitesinde gezinmek yerine tek bir kaynaktan herşeye erişmenizi sağlıyor.

Eğer yeni bir kişisel haber kaynağı arayışındaysanız göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR