Vestel Takvim

Vestel Takvim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    172

  • Üretici

    Vestel

Vestel Takvim, içerisinde yararlı bilgilerin bulunduğu bir yıllık takvim uygulamasıdır.

Vestel Takvim, her gün bir yaprağını koparttığımız takvimleri mobil cihazlara taşıyor. Hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu olan bu yılık takvim uygulamasında bilgilendirici ve eğlenceli içerikler yer alıyor. Üstelik içerikleri paylaşarak elde ettiğiniz puanlarla dilediğiniz bir Vestel ürününü satın alma fırsatı ile.

Vestel tarafından geliştirilen takvim uygulaması bazılarımızın duvarını bazılarımınızın çalışma masasını bazılarımızın da buzdolabını süslediği takvimleri akıllı telefon ve tabletimiz üzerinden kullanma imkanı tanıyor. Her gün bir yaprağını koparttığımız bu takvimlerde yer alan herşey Vestel Takvim uygulamasında bizlere sunuluyor. Günün isim önerileri, günün ipucu, günün menüsü, günün anlam ve önemi, yararlı püf noktalar… Takvimlerin önemli bir parçası olan illere göre namaz vakitleri de mevcut ve istediğiniz bir şehrin namaz vaktini öğrenebiliyorsunuz.

2 sayfadan oluşan Vestel Takvim’de puan sistemi de yer alıyor. Günün isimleri, günlük burç yorumu, püf noktası ve diğer içerikleri okuyarak veya Facebook ve Twitter hesabınıza paylaşarak puan kazanıyor, puanlarınızı biriktiriyor ve bu puanlarla listedeki Vestel ürünlerinden satın alabiliyorsunuz.

Vestel Takvim uygulaması içerisinde bilgilendirici içeriklerin olduğu yeni nesil yıllık takvim uygulaması.

YORUMLAR