VetMapp - Acil Veteriner 1.1 (ios)

VetMapp - Acil Veteriner

1.1
VetMapp - Acil Veteriner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VetMapp - Acil Veteriner size en yakın veterinerleri ve hayvan yardım merkezlerini harita üzerinde gösteren bir uygulamadır

VetMapp - Acil Veteriner dünyayı paylaştığımız dostlarımız olan hayvanların hayatlarını kurtarabilmemiz için bize kullanışlı ve pratik bir yol sunan bir acil durum hayvan kurtarma uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama hayvanseverlere karşılaştıkları olası bir acil durumda kendilerine en yakın veteriner kliniğini veya belediye yardım merkezini harita üzerinde tespit edebilme imkanı veriyor. Normalde bir yakınımızın veya dostumuzun bir sağlık problemi olduğunda veya olası bir kazada sağlık kurumlarını arayarak ambulans çağırabiliyoruz. Fakat yolda kaza geçirmiş bir sokak hayvanı gördüğümüzde veya evcil hayvanımızın bir sağlık problemi olduğunda bu tür hizmetler mevcut olmadığı için ne yapacağımızı bilemeyebiliyoruz. İşte bu durumlarda VetMapp - Acil Veteriner'i kullanabilir ve bu yardıma muhtaç dostunuza bir yardım eli uzatarak hayatını kurtarabilirsiniz.

VetMapp - Acil Veteriner size en yakın hayvan sağlık kurumlarını gösterebildiği gibi bulunduğunuz konumdan bu hayvan sağlık kurumlarına rota da çizebiliyor. Böylece tanımadığınız ve bilmediğiniz bir yerde bile olsanız en kısa yoldan yardıma muhtaç hayvanı sağlık kurumuna ulaştırabiliyorsunuz. VetMapp - Acil Veteriner ile harita üzerinden kurumları araştırabileceğiniz gibi liste üzerinden de kurumlara göz atabiliyor ve herhangi birini seçerek konumunu görebiliyorsunuz.

VetMapp - Acil Veteriner'in özellikleri şu şekilde:

  • İnternet olmadan da uygulamayı kullanabiliyorsunuz
  • Hayvan sağlık kurumlarının hangilerinin mesai saatlerinde hizmet verdiğini görebiliyorsunuz
  • Yalnızca acil durumda hizmet veren hayvan sağlık kurumlarını görebiliyorsunuz
  • 7 gün 24 saat açık olan hayvan sağlık kurumlarını görüntüleyebiliyorsunuz
  • Harita üzerinde ücretsiz hizmet veren belediye barınaklarını, kısırlaştırma ve rehabilitasyon merkezlerini görüntüleyebiliyorsunuz
  • İletişim bilgileri olan kurumları tek bir dokunuşla arayabiliyorsunuz

Eğer yardıma ihtiyaç duyan bir hayvan ile karşılaştığınızda hayatını kurtarmak isterseniz VetMapp - Acil Veteriner'i kesinlikle indirmenizi tavsiye ediyoruz..

ARTILAR

İnternetsiz uygulamayı kullanabilme

Hızlı arama yapabilme

Rota çizme

EKSİLER

YORUMLAR