Vexman Parkour

Vexman Parkour
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vexman Parkour, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir macera oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Vexman Parkour, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir oyundur. Birbirinden zorlu parkurların üstesinden gelmeniz gereken oyunda işiniz bir hayli zor.

Dikkatli olmanız gereken bir platform oyunu olan Vexman Parkour - Stickman run, zorlu parkurlarıyla ön plana çıkıyor. Becerilerinizi sınayabileceğiniz oyunda farklı zorluktaki engellerin üstesinden gelmelisiniz. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz zevkli bir oyun olarak da nitelendirebileceğim Vexman Parkour - Stickman run'ı mutlaka denemelisiniz. Bağımlılık yapıcı etkisiyle ön plana çıkan oyunda işiniz bir hayli zor. Basit kontrol mekanizması ve farklı mekanikleriyle de dikkatimizi çeken oyun, çocukların da beğenerek oynayabileceği bir beceri oyunudur. Renkli görselleri ve birbirinden zorlu parkurlarıyla Vexman Parkour - Stickman run'ı mutlaka denemelisiniz. Eğer platform oyunlarını seviyorsanız Vexman Parkour - Stickman run'ı sakın kaçırmayın.

Vexman Parkour - Stickman run oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR