viaProtect

viaProtect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

viaProtect, iOS kullanıcılarını uygulamalar üzerinde yer alan açıklara veya tehditlere karşı koruyan bir güvenlik uygulamasıdır.

viaProtect, iOS kullanıcılarını iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde kullandıkları uygulamalar nedeniyle yaşayabilecekleri veri sızıntılarına karşı koruyan güçlü bir güvenlik uygulamasıdır.

iOS cihazlarınız üzerinde yer alan bazı uygulamalar, cihazınızın üzerinde yer alan tüm kişisel verilerinizin sızdırılması için kullanılabilmektedir. Eğer kişisel verileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçerse, başınız baya ağrıyabilir.

Mobil cihazınız üzerinde yer alan kişisel bilgilerinizin sızdırılması durumunda; kimlik hırsızlığı, finansal hırsızlık veya gizliliğinizin deşifre edilmesi gibi birçok farklı sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu tarz sorunlarla karşı karşıya kalmamak için iOS cihazlarınız üzerinde yer alan uygulamaların güvenilirliğinden emin olmalı veya uygulamalarınızı sizin yerinize denetleyecek olan viaProtect gibi bir uygulamadan yardım almalısınız.

Tüm güvenlik piyasası üzerinde kendini kanıtlamış olan birinci sınıf teknolojileri sizi korumak için kullanan viaProtect, olası tehditleri ve şüpheli davranışları tespit ederek engellemektedir. Ayrıca tüm bu verileri istatistiksel olarak yorumlayan uygulama, sonuçları tarafınıza bildirmektedir.

Kişisel güvenliğinize ve gizliliğinize önem veriyorsanız, viaProtect'i mutlaka denemenizi öneririm.