Viator 3.2.3 (ios)

Viator

Viator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Viator, gezmeyi seven kullanıcıların favorileri arasında olmaya aday bir uygulama.

Viator, gezmeye ve yeni yerler keşfetmeye merakı olan kullanıcılara hitap eden bir gezi uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde ziyaret ettiğimiz şehirlerdeki turları, gezilmesi gereken yerleri ve mutlaka yapılması gereken aktiviteleri görebiliyoruz.

İş amacı veya kişisel meraklarından ötürü sık sık yurtdışına çıkan kullanıcıların mobil cihazlarında mutlaka bulundurmaları gereken bir uygulama olan Viator sayesinde hangi şehirde hangi aktivitelerin ve mekanların popüler olduğuna göz atabiliyoruz.

Günlük yapılan turları dahi uygulama üzerinden takip edebilme şansına sahibiz. Turların fiyat ve rota bilgileri uygulama üzerinden göz atabiliyoruz. Şayet beklentilerimize uygun bir tur bulduğumuzu düşünüyorsak Book Now butonuna tıklayarak rezervasyon yaptırabiliyoruz.

Viator'da bulunduğumuz şehir ve görmemiz gereken yerler harita üzerinde gösteriliyor. İlgimizi çeken mekanların üzerine tıklayarak yapılan yorumları ve diğer bilgileri görebiliyoruz. Viator'da gelişmiş filtreleme seçenekleri de sunuluyor. Bu sayede canımızın istediği doğrultuda arama yapabiliyoruz.

Gezmeyi seven bir yapınız varsa ve yeni yerler keşfetmekten keyif alıyorsanız Viator'u mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR