Viatori

Viatori
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Viatori, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, yeni bir sosyal medya platformudur.

Viatori, günümüz sosyal medya platformlarına farklı bir bakış açısı getirmesiyle ön plana çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu sosyal medya uygulamasında, yaptığınız her paylaşımdan sanal para kazanabilir, arkadaşlarınızın yaptığı her şeyden haberdar olabilir, aklınızdakileri ve fotoğraflarınızı paylaşabilir, aileniz ve arkadaşlarınızla anlık mesajlaşabilirsiniz. Kendisini özel kılan özelliğe ise biraz sonra değineceğim.

Günümüzde sosyal medya platformu kurmak o kadar zorlaştı ki, büyük mecraların özelliklerine yetişebilmeleri neredeyse imkansız bir hal aldı. Böyle bir ortamda dikkat çekmek için gerçekten özel bir uygulamanız olmalı. Viatori bu bağlamda enteresan bir özelliği ön plana çıkararak, muadillerinden ayrılıyor diyebilirim. Az önce yukarıda saydığım özelliklerin hepsini içerisinde barındırıyor ama asıl konu, bir sosyal medya platformunda ziyaret ettiğiniz bir mekana dair her işlemi yapabilmeniz. Görsellere baktıysanız görebilirsiniz, üye mekanların menülerine bakabilir, garson çağırabilir, hesap ödeyebilir ya da ekstra taleplerinizi uygulama üzerinden verebilirsiniz. Bu sistem yayılır mı emin değilim, fakat bana çok kullanışlı geldiğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Eğer ilginç bir sosyal medya platformuna dahil olmak isterseniz Viatori'yi ücretsiz indirebilirsiniz. Açıkçası fikir çok güzel, ama ülkemizde ne kadar yayılır hep birlikte göreceğiz. 

YORUMLAR