Viber Pop

Viber Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Viber Pop renkli ve heyecanlı bir mobil balon patlatma oyunu

Viber Pop kısa sürede bağımlılık yapabilen bir yapıya sahip olan bir mobil balon patlatma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Viber Pop'ta LegCat adlı Viber kahramanımızın heyecan dolu macerası konu alınıyor. Oyundaki bütün olaylar kötü kalpli balon büyücüsünün minik ve sevimli kemirgen dostlarımızı kaçırmasıyla başlıyor. LegCat ise bu dostlarımızı kurtarmak için öne çıkıyor ve tehlike dolu bir maceraya atılıyor. Kahramanımızın bu macera boyunca balon büyücüsünün kurduğu tuzakları yok etmesi ve minik dostlarımızı birer birer serbest bırakması gerekiyor. Biz de ona bu macerasında yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Viber Pop'ta yer alan 500'den fazla bölümde farklı mekanları keşfedebiliyoruz ve renkli bir oyun dünyasına konuk oluyoruz. Oyundaki temel amacımız 3 adet veya daha fazla sayıya ve aynı renge sahip balonları yanyana getirmek ve patlatmak. Balonları patlattıkça ekrandaki balonlar temizleniyor, büyün balonlar patladığında ise bölümü geçiyoruz. Her bölümde işimizi kolaylaştıran özel balonlar da var. Bu balonları patlattığımızda sürpriz avantajlar elde edebiliyoruz.

Viber Pop'u 2 farklı kontrol yönteminden birini kullanarak oynayabilirsiniz. Oyunun genel olarak karmaşık bir yapıya sahip olmadığını söyleyebiliriz. Herhangi bir şiddet unsuru içermeyen Viber Pop her yaştan oyun severe hitap etmekte.

YORUMLAR