Viber 3.1.5 (ios)
Viber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    58,696

  • Üretici

    Viber Media Inc.

Viber, iOS cihazlarınız üzerinde yüksek kalite sesli görüşmeler yapmanıza ve mesajlaşmanıza olanak sağlayan popüler bir sohbet ve mesajlaşma uygulamasıdır.

Viber, yayınlandığı ilk günden bu güne sürekli olarak kullanıcı kitlesini arttıran ve kendini geliştirmeyi başaran, popüler bir sesli sohbet ve mesajlaşma uygulamasıdır.

iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz uygulama yardımıyla, kişi listenizde bulunan ve uygulamanın yüklü olduğu tüm platformlar üzerindeki arkadaşlarınızla ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilir ve sesli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanabilmeniz için herhangi bir kayıt işlemi gerektirmeyen uygulama, telefon numaranıza entegre olarak çalışarak, telefon rehberiniz üzerinde yer alan kişiler arasından Viber kullananları sizin için işaretleyecektir. Bu anlamda oldukça zahmetsiz olan uygulama, kullanıcıların ekstra bir işlem yapmasının önüne geçmeyi başarmıştır.

Normal telefon konuşmalarından bile daha kaliteli bir sesli görüşme deneyimini kullanıcılara ücretsiz olarak sunan Viber'ı kullanabilmek için ihtiyacınız olan tek şey iyi bir internet bağlantısıdır.

Oldukça kolay kullanımlı bir uygulama olan Viber, sade ve şık kullanıcı arayüzüyle de kullanıcıların beğenisini toplamaktadır ve bu sayede her gün Viber ailesine yeni kullanıcılar katabilmektedir.

Arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabileceğiniz, onlara fotoğraf ve video gönderebileceğiniz, HD kalitesinde sesli görüşmeler yapabileceğiniz, grup sohbetleri oluşturabileceğiniz, ruh halinizi yansıtacak farklı ifadeler ve kendi hazırlayacağınız doodle'ları gönderebileceğiniz bu mükemmel uygulamaya mutlaka iOS cihazlarınız üzerinde yer vermelisiniz.

YORUMLAR