VibraTimer

VibraTimer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bu uygulama ile zamanı verimli bir şekilde ölçebilir ve günlük işlerinizi daha düzenli bir şekle sokabilirsiniz.

VibraTimer, zamanı verimli bir şekilde kullanmak isteyenlerin denemesi gereken ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Zamanı kısıtlı olan kullanıcıların sorunlarına etkili bir çözüm olarak karşımıza çıkan VibraTimer ile hayatınızı daha düzenli bir şekle sokabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak rutin işlerinizi daha düzenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde, bir sonraki işinizi aksatmamış olursunuz.

Özellikle öğrencilerin, çalışanların ve sporcuların kullanması gerektiğini düşündüğüm bu uygulama sayesinde herhangi bir alanda, o işi yapmaya başladığınız andan tamamladığınız ana kadar geçen süreyi ölçebilirsiniz. Buna ek olarak kullanıcılar hatırlatıcı ayarı yapma yetkisine de sahipler. Bu sayede belirli bir iş için ön gördüğünüz süreyi uygulamaya kolaylıkla girebilir ve süre dolunca sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Test çözerken, araba sürerken, spor veya yemek yaparken kullanabileceğiniz VibraTimer ile zamanı verimli bir şekilde kullanabilrisiniz.

Uygulamada pek çok farklı uyarı sistemi mevcut. Bir, iki, üç veya dört fazlı titreşimli uyarı özelliği ile cihazınıza bakmadan belirttiğiniz sürenin dolduğunu anlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan uygulamayı herkesin rahatlıkla kullanabileceğini düşünüyorum.