Viddsee 1.2.2 (ios)

Viddsee

Viddsee
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Viddsee uygulamasını kullanarak uzakdoğu filmlerini iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca izleyebiliyorsunuz.

Viddsee uygulaması, Asya ülkelerinde çekilmiş olan filmleri sevenler için hazırlanmış bir film izleme uygulaması olarak karşımıza çıktı ve iPhone ile iPad cihazlar üzerinde ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Oldukça sade arayüzü, kolay kullanımı ve geniş film arşivi sayesinde Çin, Japonya, Kore gibi ülkelerde hazırlanmış olan en güzel filmlere ulaşmak mümkün hale geliyor.

Uygulamanın sahip olduğu pek çok farklı film kategorisi var ve bu kategoriler altında kendinize uygun film seçeneklerini bulacağınıza eminim. Hem uzun metrajlı filmlere ev sahipliği yapan hem de kısa filmler, fragmanlar, animasyonlar gibi film içeriklerine sahip olan Viddsee, böylelikle vakti olanlar veya olmayanlar için tüm gerekenleri sunabiliyor.

Uygulamada varolan bu filmlerin küratörler tarafından seçilmeleri sayesinde her daim en kaliteli filmlerin bulunabildiğini de belirtmek gerekiyor. Elbette en çok izlenenler, en yeni eklenenler gibi farklı sıralama opsiyonlarını kullanarak kendinize uygun filmleri keşfetmeniz de mümkün. Varolan bu filmlerin hepsinde İngilizce altyazılar bulunması ise Asya dillerini bilmeseniz bile filmleri sorunsuz bir şekilde izlemenizi sağlıyor ancak maalesef Türkçe destekli herhangi bir içerik bulmak mümkün değil.

Dilerseniz beğendiğiniz filmleri listelerinize eklemek, belli sahnelerden alıntılar yapmak ve daha sonra izlemek üzere çevrimdışı olarak uygulamada saklamak da mümkün. Viddsee uygulamasının bu anlamda oldukça geniş bir arşive ev sahipliği yapması Asya filmleri meraklılarının ilgisini cezbetmekte yeterli olacaktır.

Yeni bir film izleme uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR