Video Dieter

Video Dieter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video Dieter ile depolama alanınızı daha verimli kullanabilirsiniz

Video Dieter kullanıcılara video boyutu küçültme konusunda yardımcı olan bir video düzenleme uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulama olan Video Dieter iOS cihazınızın depolama alanını daha verimli kullanmamıza yardımcı olan kullanışlı bir araçtır. Bilindiği üzere iOS cihazlar hafıza kartı desteklemedikleri için depolama alanları en büyük sıkıntı yaşanan konulardan biridir. iOS cihazımızın kamerasını kullanarak çektiğimiz videolar da depolama alanımızda en çok yer kaplayan dosyalardır. Bu nedenle videoların boyutunu ayarlamak ve daha az yer kaplamalarını sağlamak depolama alanı konusunda mantıklı bir çözüm olacaktır.

Video Dieter bize videolarımızı kalitelerini gözle görünür oranda değiştirmeden daha az yer kaplayacak şekilde iOS cihazımıza kaydetme imkanı veriyor. Ayrıca uygulamayla kendiniz videolarınızın kalitesini ve çözünürlüğünü belirleyebiliyorsunuz ve az önem taşıyan videoları düşük kaliteyle kaydedebiliyorsunuz.

Video Dieter video boyutunu küçültmek için videolarınızı kalitelerinden ödün vermeyecek şekilde sıkıştırabiliyor. Normalde MOV formatında iOS cihazınıza kaydedilen videolar MP4 formatına dönüştürülüyor. Böylece bu videoları paylaştığınızda herhangi bir cihazda sorunsuzca oynatılmalarını sağlayabiliyorsunuz.

Video Dieter'ın bir diğer güzel özelliği ise videolara müzik ekleme özelliği. Bu özellik ile ne zaman başlayacağını belirlediğiniz arkaplan müziklerini videolarınıza ekleyebiliyorsunuz.