Videomator 1.30 (ios)

Videomator

Videomator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Videomator ile videolarınıza farklı efektler ekleyebilirsiniz

Videomator kullanıcılara iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriyle çektikleri videolara çeşitli video efekti ekleyebilme imkanı tanıyan kullanışlı bir kamera uygulamasıdır.

iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Videomator ile telefonunuzun veya tabletinizin kamerasını kullarak çekeceğiniz videolara farklı renk ayarları uygulayabilmektesiniz. Uygulama içerisinde yer alan video efekti seçeneklerinin arasında siyah beyaz, sepya tonlama ve pastel renklerde tonlama gibi seçenekler yer almakta. Bu seçenekler için kullanıcılara uygulama ekranında küçük önizlemeler sunuluyor ve kullanıcı uygulanacak video efekti hakkında önceden fikir sahibi olabiliyor.

Videomator ile tek dokunuşla video efektlerini uyguladığınız video çekimlerinizi yine tek dokunuşla film rulonuza kaydedebiliyorsunuz ve dilediğinizde buradan videolarınıza erişebiliyorsunuz. Uygulamada yer alan video efekti seçenekleri güncellemeler yoluyla zenginleştirilmekte. Eğer videolarınıza farklı renk filtreleri uygulamak için kullanabileceğiniz basit ve anlaşılır bir uygulama arıyorsanız Videomator'u deneyebilirsiniz.

YORUMLAR