VidLab 1.0 (ios)

VidLab

1.0
VidLab
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VidLab, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde videolarınızı kolayca düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir video editörü uygulamasıdır.

VidLab, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz pek çok özelliğe sahip ücretsiz bir video editörü uygulamasıdır. Kullanıcıların videolarını istediği şekilde düzenlemesine imkan veren uygulama ile dilerseniz videolarınıza ses efektleri, yazılar ve müzikler ekleyebilirsiniz.

Sorunsuz bir şekilde çalışan VidLab, sade ve modern bir arayüze sahip. Kullanışlı arayüzü sayesinde uygulamayı herhangi bir problem yaşamadan kolayca kullanabilirsiniz. AppStore üzerinde yüzlerce video düzenleme uygulaması olmasına rağmen bu uygulamarın bir çoğunun kullanımı karışık ve zordur. VidLab'ın geliştiriciler bu sorunun önüne geçmek amacıyla kullanımı kolay ve pratik video editörü uygulaması geliştirmişlerdir.

Uygulamanın ana özellikleri:

  • Videolarınıza animasyonlu yazı ekleme
  • Videolarınıza farklı bir görünüm kazandıracak video effekt ve filtreleri
  • Sound fx ve müzikler ile videolarınızı güzelleştirme
  • Kendi ses kayıtlarınızı oluşturarak videolare ekleme

Gördüğünüz üzere VidLab ile pek çok video düzenleme işlemini yapabiliyorsunuz. Çektiğiniz videoları düzenlemek ve onlara farklı bir görünüm kazandırmak isterseniz, VidLab'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR