Vidopop

Vidopop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vidopop, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir videolu mesajlaşma uygulamasıdır.

Vidopop, iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde kullanabilecekleri ücretsiz ve gelişmiş bir videolu mesajlaşma uygulamasıdır.

iOS kullanıcılarının birbirleriyle videolu mesajlar yoluyla iletişim kurmasına olanak sağlayan uygulama, sahip olduğu çapraz platform desteği sayesinde Android cihazlar üzerinde de kullanılabilmektedir. Bu sayede iOS cihazlarınız üzerinden Android cihaz sahibi olan arkadaşlarınıza da videolu mesajlar gönderebilirsiniz.

Hem video kaydetme hem de gerçek zamanlı video yayını yapma şansını kullanıcılarına sunan Vidopop, bu noktada gerçekten oldukça kullanışlıdır.

Uygulama yardımıyla kaydetmiş olduğunuz tüm videolar doğrudan bulut sunucular üzerinde saklanır, bu sayede daha önce kaydetmiş ve göndermiş olduğunuz herhangi bir videolu mesaja daha sonra kolayca ulaşabilirsiniz.

Videoları bulut sunucular üzerine yükleme ve karşı tarafa gönderme konusunda oldukça hızlı olan uygulama, kullanmakta olduğunuz bağlantının WiFi, 3G veya 4G olmasıyla pek ilgilenmemektedir.

Videolu mesajlar gönderebileceğiniz gelişmiş ve ücretsiz bir mobil uygulamaya ihtiyacınız varsa Vidopop mutlaka denemeniz gereken uygulamalardan bir tanesidir.

YORUMLAR